Genel

Yapışkanlı Kapı Numarası

yapiskanli kapi numarasi

Yapışkanlı kapı numarası sayesinde sizlerde şahane kapı görünümlerine sahip olabilirsiniz. 

Kapılarınızın tamamlayıcı unsuru olarak kullanabileceğiniz modeller internet sitemizde yer alıyor. Dekoratif dünyası, bambaşka bir boyut almış durumda. Yaşam alanımızın iyi görünmesinin bizi mutlu ettiği herkes tarafından biliniyor. Bundan ötürü yaşam alanımızı istediğimiz şekilde dekor etmemiz ruh sağlımız açısından da olumlu karşılanıyor. Araştırmalara göre yaşadığınız alanda sizin gözünüze iyi gelen her bir dekor, ruh sağlığınızı artırır nitelikte. Eğer sizde bu dekora daha evin girişinden başlamak isterseniz sitemizde onlarca model sizleri bekliyor. İstediğiniz modeli kapınıza yapıştırmak için alabilirsiniz. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kapı İsimlik

Başlıklar

Yapışkanlı Kapı Numarası Modelleri

Kapı numarası modelleri arasında birçok farklılık olması sayesinde sizde kapınızı kendinize özgün yapıda oluşturabilirsiniz.

yapışkanlı kapı numarası 2

Yapışkanlı kapı numarası modellerine birçok incelik ve farklılık oluşturmak istedik. Bu sayede kapılarınız diğer kapılara benzemez, kendine özgü bir yapıya sahip olur. Sizde kapınızı en ince ayrıntısına kadar düzenlemek isterseniz, modellerimizi inceleyebilrisiniz. Kullanım bakımından kapı numarası modellerimiz oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden sipariş ettiğiniz model kısa sürede tarafınıza ulaştırılır. Kargo kutusu içerisinden yapışkanlı şekilde kapı numarasını bulabilirsiniz. Yapışkanlı kısmı ilk önce kapı numaranıza daha sonra da kapınıza veya girişte olmasını istediğiniz kısma yapıştırın. Kalıcı olması açısından kesinlikte yapışkan yüzeye siz temas etmeyin. İlk yapıştırdığınız zaman biraz üstüne baskı uygulayarak sabitlenmesini sağlayın. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Yapışkanlı Kapı Numarası Nereden Alınır?

Evinizin dekorunu yenilemeye mi karar verdiniz? Dekor yenilemeye en dıştan başlamak oldukça doğru bir karar!

Ev dekorunun tamamlayıcı parçası kesinlikle kapı numarası modelleridir. Çünkü hem misafirleriniz hem de eve gelen kişiler ilk olarak kapınızı görecektir. Gelenleri daha ilk aşamada etkilemek açısından kapı numaranızı şekilli modellerimiz ile süsleyebilirsiniz. En kaliteli, esnek ve uzun yıllar kullanabileceğiniz modeller internet sitemizde yer alıyor.

Yapışkanlı kapı numarası satın almak için altı çizili kalın yazıya tıklayabilirsiniz. Kargo tarafınıza 1-3 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır. Ulaşmaması durumunda canlı destek üzerinden bizden yardım alabilir veya kargo numaranızı sorgulayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir