Genel

En Ucuz Toptan Tablo Fiyatları 2022

en ucuz toptan tablo fiyatları

En ucuz toptan tablo fiyatları (rekabetçi fiyatlar), sadece ham MDF’yi işleyerek tablo haline getiren toptancılar (MDF tablo üreticileri) tarafından piyasaya sunulabilir. MDF toptancıları; ham MDF plaka satışı yapan toptancılar, ham MDF’yi işleyerek ev dekorasyon ürünü haline getiren toptancılar ve MDF tablo toptancıları (al-sat yapanlar) olarak üçe ayrılır. Üçüncü gruptaki toptancılar, üretici olmadıkları için ve sadece MDF ticareti (al-sat) yaptıkları için piyasaya uygun fiyatlı ürünler sunamazlar.

Tablo, priz çerçevesi, bardak altlığı, mumluk, peçete yüzüğü, pasta süsü ve duvar saati; MDF’den üretilen ve en çok rağbet gören ev dekorasyon ürünleri arasındadır.

Başlıklar

MDF Tablo Nedir?

MDF tablo, MDF’den (Medium Density Fiberboard) yani orta yoğunluktaki lif levhasından üretilen tablodur. MDF; life çevrilen ahşap kalıntılarının, mum ve reçine tutkal ile yüksek ısı ve basınca maruz bırakılması sonucu ortaya çıkar.

Tek parçalı ya da çok parçalı olarak üretilebilen MDF tablolar, uygun fiyatları nedeniyle kanvas tablolara iyi bir alternatiftir. Çok parçalı MDF tablolar, duvarda düzgün şekilde sabitlenebilmesi adına 3 mm kalınlığında üretilir.

Çok parçalı tablolar arasında en yaygın olan tablo çeşidi, 5 parça MDF tablolardır. Bu tür tabloların parçaları, simetrik şekilde duvara asılır. UV yöntemiyle baskıdan geçirilen ve kullanıma hazır hale getirilen parçaların boyutları, ürünün parça adedine göre değişir.

İnternetten MDF Tablo Satmak

Ev dekorasyon ürünlerinin ve süs eşyalarının satışı, ev dekorasyon mağazalarında yapıldığı gibi günümüzde internet üzerinden de yapılır. Bu kategoride satılan heykel, süs eşyası, tablo, mumluk, bardak altlığı gibi ürünlerin, nakliyesi kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Bu nedenle bu tür ürünler, internet üzerinden de kolaylıkla satılabilir.

Girişimciler; mağazalarında, kendi internet siteleri üzerinden ya da online pazar yeri siteleri üzerinden tablo satışı yapabilir.

Fiziksel bir ev dekorasyon mağazası açmanın avantajları ve dezavantajları şöyledir:

 • Müşterilerle yüz yüze iletişim kurma fırsatı
 • Stok tutmak
 • E-ticarete kıyasla çok daha yüksek maliyet

Online pazar yeri sitelerinden tablo satmanın avantajları ve dezavantajları şöyledir:

 • Düşük başlangıç maliyeti
 • Cazip kargo anlaşmaları
 • Hazır potansiyel müşteriler
 • Hazır teknik altyapı
 • %5 ile 25 arasında değişen komisyon kesintileri

E-ticaret sitesi kurarak ev dekorasyon ürünleri satmanın avantajları ve dezavantajları şöyledir:

 • Marka yaratma ve marka bilinirliğini artırma imkanı
 • Fiyat politikasını özgürce yönetme imkanı
 • Teknik bilgi gerekliliği
 • Altyapı maliyetleri

Bütün bu bilgiler göz önünde bulundurulduğu ve doğru bir iş modeli oluşturulduğu takdirde, internetten tablo satışı son derece karlı bir iştir. Ancak ev dekorasyonu alanında başarılı bir işletme kurmanın en temel şartının, sadece aracılık yapan MDF toptancıları yerine doğrudan üretim yapan MDF toptancıları ile çalışmak olduğu unutulmamalıdır.

en ucuz toptan tablo fiyatları

en ucuz toptan tablo fiyatları

MDF Toptancıları ile Çalışırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Toptan MDF tablo fiyatları, geniş bir skaladadır. Toptan MDF tablo satışlarında fiyatı belirleyen başlıca unsurlar şunlardır:

 1. Kalite standartları: Bazı üreticiler, yalnızca 1. sınıf ahşap MDF ile üretim yaparken bazı MDF toptancıları, üretimde daha ucuz ve kalitesiz olan 2. ve 3. MDF kullanabilir.
 2. Üretim kapasitesi: MDF toptancıları tarafından sağlanan satış fiyatları, üretim kapasitesine bağlıdır. Küçük işletmelerin üretim kapasitesi de düşük olacağı için bu tür işletmeler, doğal olarak daha yüksek fiyatlarla satış yapar.
 3. Ham MDF temin kapasitesi ve yeteneği: Toptan MDF tablo satışı yapan üreticinin, ham MDF temin kapasitesi ve yeteneği, toptan tablo fiyatlarını belirleyen en önemli unsurdur.
 4. Konum: Üreticinin, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki müşterilerine en ucuz toptan tablo fiyatlarını sunabilmesi için merkezi şehirlerde depolarının bulunması ve gelişmiş bir nakliye ağının olması gerekir. Üreticinin, nakliye konusundaki iş birlikleri de toptan tablo fiyatlarında belirleyici bir unsurdur.
 5. MDF toptancılarının piyasadaki rolleri: MDF toptancıları, üretici ya da sadece aracı olabilir. Doğrudan üretim yapan MDF toptancıları, müşterilerine daha uygun toptan tablo fiyatları sunabilir.

Trendyolda AHWALL mağazasını takip edin!

Toptan MDF Tablo Satışı Yapan MDF Toptancıları

Türkiye’de toptan tablo satışı yapan MDF toptancıları şöyledir:

 1. Bazı butik üreticiler: Butik üretim yapan bazı işletmeler, ham MDF’yi doğru kaynaklardan, uygun fiyata ve yüksek miktarda temin edebilir ve ürettikleri ürünleri, uygun fiyata; toptan satabilirler. Ancak bu kategorideki işletmelerin sayısı oldukça azdır. Çünkü butik üretim yapan birçok işletme, düşük bir işletme sermayesiyle üretim yaptığı için yüksek miktarda ham MDF temin edemez.
 2. İstoç: Eskiden müşterilerine MDF ürünlerinde cazip fiyat seçenekleri sunan İstoç’taki MDF toptancıları, günümüzde hem toptan hem de internet üzerinden perakende satış yapar. Bu nedenle İstoç MDF toptancıları, toptan alım yapan müşterilerine perakende satış fiyatlarına yakın fiyatlar sunar.
 3. Ahwall.com.tr: Ahwall, Türkiye’deki en ucuz toptan tablo fiyatlarını, birlikte çalıştığı işletmelere sunabilen bir üreticidir. Uzun yıllardır dekoratif MDF ürünlerinin üretimini yapan Ahwall, toptan ham MDF temini konusunda da uzmandır. Bu uzmanlığı sayesinde uygun maliyetli üretim yapabilen şirket, Konya’da bulunur. Ahwall, 1. sınıf MDF temini, üretim kapasitesi ve konum avantajları sayesinde Anadolu’nun farklı köşelerindeki ufak işletmelerle toptan tablo temini konusunda karlı iş birlikleri gerçekleştirir.

Ahwall: Türkiye’nin MDF Tablo Üreticisi

Toptan MDF tablo satışı konusunda uzmanlaşmış olan Ahwall, Türkiye’nin dört bir tarafındaki müşterilerine, en ucuz toptan tablo fiyatları ile toptan MDF tablo temin edebilme garantisi verir.

Ahwall toptan satış ekibi, toptan tablo talebinde bulunan kişilere ve işletmelere ulaşarak en ucuz toptan tablo fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgilendirme yapar. Kişilerin ve işletmelerin toptan MDF tablo temin süreci, tecrübeli Ahwall satış ekibinin yönlendirmeleri doğrultusunda, kısa sürede tamamlanır.

Toptan tablo temininde sürekli olarak Ahwall ile çalışan sadık kişilere ve kuruluşlara özel fiyatlar ve dönemsel kampanyalar teklif edilir.

Toptan Tablo: Ahşap Parçalı Duvar Tabloları

Ahwall tarafından üretiminde uzmanlaşılan ürünler arasında tek parça MDF tablo ve parçalı MDF tablonun yanı sıra priz çerçevesi, bardak altlığı, mumluk, peçete yüzüğü, pasta süsü ve duvar saati bulunur. Bu ürünlerin yanı sıra Ahwall, ahşapla ilgili her türlü özel ürünü, talep üzerine üretebilir.

Ahwall, toptan MDF tablo satışlarında olduğu gibi özelleştirilmiş ürün siparişlerinde de en uygun fiyat garantisiyle çalışır.

Toptan Tablo Fiyatları

Toptan tablo fiyatları; tablonun üretim malzemesine, kullanılan ham maddenin fiyatına, üreticinin ham madde tedariğindeki başarısına ve bulunduğu lokasyona bağlıdır.

Toptan MDF tablo fiyatlarını, sipariş veren işletmenin sipariş sayısı, büyüklüğü ve sıklığı da etkiler.

Yeterli üretim altyapısına sahip olan ve üretim kapasitesini verimli şekilde kullanabilen işletmeler, en ucuz toptan tablo fiyatları ile hizmet verme imkanına sahip olurlar.

En Ucuz Toptan Tablo Fiyatları

Toptan MDF tablo satın alarak bu ürünleri; mağazasında, internet sitesinde ve/veya online pazar yerlerinde satışa sunan işletmeler, karlarını maksimize etmek için en ucuz toptan tablo fiyatları konusunda sürekli araştırma halindedir. Ancak bu arayış içindeki kişilerin ve işletmelerin, 2. ve 3. kalite MDF’den üretim yapan MDF toptancılarından, kalitesiz ürünler temin etmemek adına dikkatli davranmaları gerekir.

Türkiye’nin sayılı MDF toptancıları arasında yer alan Ahwall, en şık ve kaliteli tabloları, en ucuz toptan tablo fiyatları ile almak isteyen işletmelere, yıllardır kesintisiz hizmet verir. 1. sınıf MDF’den üretilen Ahwall ürünlerinin tamamı, yerli üretimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir